Uzaktan Kendine Bağlama Büyüsü

Günümüzde çoğu kişi farklı amaçlarla büyü yaptırmaktadırlar. Bu büyülerin geneli de sevdiğine kavuşmak isteyen insanlar tarafından yapılmaktadır. Kişiler sevdikleri kişiye ulaşabilmek için kendine bağlayabilmek için büyü yolunu tercih etmektedirler. Bu yol ile genellikle en çok tercih edilen ve yapılan büyü kendine bağlama büyüsüdür. Uzaktan kendine bağlama büyüsü ile kolaylıkla sevdiğiniz adamı ya da kadını kendinize bağlayabilirsiniz. Diğer bağlama büyüleri gibi bu büyüde oldukça tesiri kuvvetli bir büyü olup sizlerin sevdiğine oldukça kısa bir sürede kavuşmasını sağlayacaktır. Bu kendine bağlama büyüsü ile sevdiğiniz kişinin davranışlarında hemen bir değişiklik olduğunu göreceksiniz. Yapılan büyü ile artık kişi kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır ve cinlerin verdiği vesveselere göre hareket edeceklerdir. Bu yüzden kısa süre de size bağlanacak ve sizi sevmeye başlayacaktır.

Bu uzaktan kendine bağlama büyüsü ile bir büyüyücüye sevdiğiniz kişinin bir fotoğrafını ya da eşyasını götürmeniz yeterli olacaktır. Bu fotoğraf ya da eşya üzerine büyü yapılacağı için kişi kısa zamanda bu büyünün etkisine girecektir. Fakat siz gene de daha tesiri kuvvetli bir büyü yaptırmak istiyor iseniz bu büyüyü muskaya yazdırabilirsiniz. Muskaya yazılan büyü sayesinde oldukça kısa zamanda sevdiğiniz kişi sizin etkinize kapılacak ve size bağlanacaktır. Fakat bu muskayı sevdiğiniz kişinin evinde bir yere saklamanız gerekecektir. Muska kişinin evinde olduğu sürece daha hızlı ve etkili tesir edecektir. Bu muskayı olabildiğince dikkatli ve kimsenin göremeyeceği bir yere saklamanız gerekecektir. Bu muska herhangi bir şekilde birinin eline geçer ve açılır ise büyünün etkisi bitecek, büyü bozulacaktır. Bu muska cinlerle yazıldığı için de açan kişinin başına cinler musallat olabilirler.

Muskaya yazılan büyü her zaman daha etkili olacağı için genellikle insanlar bu uzaktan kendine bağlama büyüsü için muska yöntemini tercih etmektedirler. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra kısa zamanda sevdiğiniz adam ya da kadınla mutlu bir birliktelik yaşamaya başlayacaksınızdır. Hatta bu kişi ile evlene de bilirsiniz. Bu büyü oldukça tesiri kuvvetli bir büyü olup hemen etki edecek ve sonucunda kişi size bağlanacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp