Yeşil Biber Büyüsü

Muhabbet kişilerin karşılıklı olarak birbirlerine duydukları sevgidir. Birbirini seven insanların bir araya gelmesi, tek taraflı sevgilerde karşı tarafın da aynı duyguları hissetmesi için yapılan büyüler muhabbet büyüsü olarak bilinir.

Muhabbet Büyüsü Ne İle Yapılır?

Muhabbet büyüleri hocaların hazırladığı vefkler aracılığıyla yapılır. Kişiyi kendine aşık etme uygulamalarında ise genellikle biber büyüleri kullanılır. Kırmızı biber büyüsü, yeşil biber büyüsü veya beyaz biber büyüsü olsun hepsi aynı amaca hizmet eder. Bu büyülerde acı biberler kullanılır.

Kişinin bir kişiyi kendisine aşık etmek amacıyla yaptırdığı büyü uygulamalarında kullanılan biberlerin hepsine aynı işlem uygulanır. Kırmızı biber büyüsü nasıl yapılıyorsa yeşil biber büyüsü de aynı şekilde uygulanır.

Yeşil Biber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle yedi adet yeşil biber temin edilir ve bu uygulamayı yapacak bir medyuma gidilir. Medyum kişiden, büyü yapılacak kişinin bilgilerini isteyecektir. Bilgilerin doğru bilinmesi çok önemlidir. İsim bilgileri, ayrıntılı doğum tarihi, büyü yapılacak kişin hangi burçta olduğu, karakter özellikleri medyum için gerekli olan bilgilerdir.

Medyum bu bilgiler ışığında hesaplamalarını yapacak, kişilerin yıldız haritalarına bakarak aralarındaki uyumu tespit edecektir. Medyum bu çalışmaların sonunda istenen kişiye büyü yapmak için en uygun zaman aralıklarını belirleyecektir.

Biber büyülerinin hepsinde olduğu gibi yeşil biber büyüsünde de zamanlama çok önemlidir. Medyum bilgiler doğrultusunda hazırladığı tılsımlı kelimeler tam vaktinde yeşil biberlerin üzerine yazılmalıdır. Eğer zaman tam tutturulamazsa büyü başarılı olmaz. Bu nedenle burada medyumun hassas davranması ve çok dikkatli olması gerekmektedir. Medyum tılsımlı kelimeleri biberin üzerine yazarken, bu büyü için gerekli olan duaları da okur.

Medyum tılsımları yazıp duaları okuduktan sonra artık iş büyü yaptıran kişiye düşmektedir. Büyü yaptıran kişi yedi gün boyunca bu biberleri teker teker ateşe atacaktır. Ateşe atma uygulaması için uygun olan zaman gece yarısından sonrasıdır. Büyü yaptıran kişi gece yarısından sonra, her gün bir tane olmak üzere biberleri ateşe atar. Biberler ateşe atılırken büyüyü hazırlayan medyumun önerdiği dualar okunur ve niyet edilir. Yedi günün sonunda artık büyü yapılan kişi uzak durmayı başaramayacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp