Yüzük Büyüsü ile Aşık Etmek

Yüzük Büyüsü İle Aşık Etme

İnsanlar büyü yöntemini sevdikleri kadına ya da adama ulaşabilmek için kullanmaktadırlar. Sevdikleri kişi de onları sevsin diye aşk büyüleri yaptırmaktadırlar. Aşk büyülerinin gücü çok büyük olduğu için kısa sürede kişi üzerine tesir ederler ve kişi kısa sürede size aşık olacaktır. Yüzük büyüsü ile aşık etme çok kısa sürede tesir eden bir büyüdür. Bu büyünün yapımı için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kişi kendisi büyüyü yapmaya kalktığında olumsuz özellikler ile karşı karşıya kalacaktır ve hatta büyülerin yapımında kullanılan üç harfliler kişilere musallat olabilir. Bu yüzden büyülerin gücünden etkilenmemek için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisiniz.

Yüzük Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Bu büyünün yapımı için üç harflilerden yardım alınır ve bir yüzük üstüne tılsımlı sözcükler okunur. Daha sonra büyü yapılacak kişinin ismi de yüzük üzerine yazılır. Kişi bu yüzüğü taktığı sürece size aşık olacaktır. Büyü kişiye ne kadar yakın olur ise o kadar gücü ve tesiri kuvvetli olacaktır. Yüzük büyüsü ile aşık etme bu şekildedir. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen özgür iradesi dışında hareket etmeye başlar ve kısa sürede üç harflilerin sizin hakkınızda verdiği vesveselere göre düşünmeye başlayacaktır. Kişi artık gece gündüz sizi düşünmeye başlar. Bu yüzden de kısa sürede size olan aşkını ilan edecektir. Büyünün tesir süresi sürdüğü sürece kişi de sizi sevmeye devam edecektir. Ancak büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi artık tamamen büyünün etkisi altından kurtulacağı için sizi de terk edecektir.

Yüzük Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Yüzük büyüsünün tesir süresi sürekli olarak kontrol edilmelidir. Büyü tesir süresi sona ermeden önce muhakkak yeniletilmelidir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki devamlılığı sağlanmış olacaktır. Yüzük büyüsü ile aşık etme için mutlaka gene aynı medyuma gidilerek aynı büyü işlemlerinin uygulatılması gerekmektedir. Büyü bu şekilde yeniletilir. Büyü yenilendikten sonra tesir süresi artacağı gibi aynı zamanda büyünün gücü de oldukça artacaktır ve sevdiğiniz kişi de sizi sevmeye devam edecek yanınızda olacaktır.

3 thoughts on “Yüzük Büyüsü ile Aşık Etmek

 • tarihinde, saat
  Permalink

  HAYATIMDA HİÇ KİMSEYLE KONUŞURKEN BU KADAR RAHATLAMIŞ HİSSETMEDİM YASİN HOCAM SAĞOLSUN HEM VEFKİMİ HAZIRLADI HEM PSİKOLOJİK OLARAK KONUŞURKEN RAHATLADIM ALLAH RAZI OLSUN NE ZAMAN ARASAM SORU SORSAM HER ZAMAN ULAŞABİLDİM. VEFK YAPTIRDIM BEKLİYOM OLUMLU OLACAĞINA İNANIYORUM 7. GÜN BUGÜN. OLUNCA TEKRAR YAZACAM

  Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  HİÇ SÜPE ETME GÜVENEBİLİRSİN. BU ARADA YAZCAM DEMİŞTİM OLDU BENİM İŞ ÇOK ŞÜKÜR HOCAMA NE ZAMAN YAZSAM HALEN CEVAP VERİR DÜRÜST BİRİ TAKDİR EDİYORUM HELAL

  Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  Vefkim 9 günde bana ulaştı samsunda oturuyorum ve bukadar hızlı gelmesine çok şaşırdım yanımda taşıdm kurllara uydm hep kurallara uydm alkol kullanmadım ve etkisi hala devam ediyor 43üncü günümde olsam bile gerçekten de hala görüyorum etkisini.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp